Ksiądz David Okullu- gość z dalekiej Ugandy

Dnia  30 października 2018.r.przybył ponownie do naszej szkoły gość z Ugandy-ks. David Okullu. Tym razem opowiadał o kulturze afrykańskiego kraju, pokazując zdjęcia.  Ks.David aktualnie jest proboszczem Parafii  Niepokalanego Serca Maryi w miejscowości Pabo i założycielem Fundacji Razem dla Afryki pomagającej ludności afrykańskiej w polepszaniu standardów życia . Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły z wielką uwagą wysłuchali opowiadania afrykańskiego księdza. Na koniec spotkania wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Data wytworzenia: 2018-11-05 10:29 Autor: D.Meus Data publikacji: 2018-11-05 10:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-05 Osoba modyfikująca: