..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

I Ogólnopolskie Konkursu Poetycki im. Sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI.
 
Z ogromną radością informujemy o wynikach I Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI. Po długich oczekiwaniach niezmiernie miło nam przekazać, iż uczennice klasy VIII a otrzymały wyróżnienia za swoje prace literackie. Wyróżnione zostały:
 
-Alicja G.
-Karolina Dz.
-Julia M.
-Małgorzata P.
 
Serdecznie gratulujemy. Nagrody czekają. Odbiór jak tylko wrócimy do szkoły.
 
Nauczyciele – wychowawcy w szkolnej świetlicy- Jolanta Gądek, Dominika Janda

Data wytworzenia: 2021-03-24 14:49 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-03-24 14:49 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-24 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek