..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

"WIERSZEM I RYSUNKIEM O MOJEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE"

„Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie” - projekt edukacyjny w klasach 2 i 3

 

Uczniowie klas drugich i trzeci brali udział w projekcie „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”. Wykonane prace przedstawiają „małe ojczyzny”, w których mieszczą się placówki biorące udział w projekcie. Projekt miał na celu wzbudzenie zainteresowania pięknem małej ojczyzny. Uczniowie mogli poznać historię swoich okolic oraz odkryć miejsca, w których żyją ich rówieśnicy.

 

Wszystkie prace zostaną opublikowane w galerii świetlicowej.

 

Nauczyciele – wychowawcy w szkolnej świetlicy: Jolanta Gądek, Dominika Janda


Data wytworzenia: 2021-03-24 14:40 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-03-24 14:40 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-24 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek