..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WIELKOPOSTNE WSPARCIE POTRZEBUJĄCYCH

Hospicjum św. Franciszka z Katowic i św. Tomasza Apostoła z Sosnowca oraz Ośrodek św. Jacka w Katowicach – Dębie serdecznie dziękują społeczności szkolnej za okazane dobre i otwarte serce na potrzeby ich podopiecznych.

Wykonane własnoręcznie kartki świąteczne przez uczniów –wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu są również miłą niespodzianką. Podziękowania i zdjęcia przekazanych darów w załączeniu.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc Szanownym Rodzicom i Wspaniałym Uczniom Szkoły Podstawowej nr 37 z oddziałami dwujęzycznymi im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach serdecznie dziękujemy!!!.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2021-03-19 11:05 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-03-19 11:05 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-19 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek