SKKT PTTK

20 maja uczniowie wzięli udział w V MŁODZIEŻOWEJ GRZE MIEJSKIEJ POZNAJEMY MIASTO KATOWICE DAWNE GRY I ZABAWY DZIECI ŚLĄSKICH NA PODWÓRKACH W NIKISZOWCU. Dzieci zostały zapoznane z historią powstania osiedla dla pracowników zakładów Giesche oraz został uświadomiony im fenomen tego miejsca, który jest wpisany na listę Pomników Historii Polski. Odbyły spacer po Nikiszowcu, a następnie na podwórkach Nikiszowca uczestniczyły w dawnych śląskich grach i zabawach podwórkowych.Impreza zorganizowana została przez Komisję Młodzieżową Oddziału PTTK w Katowicach.

Data wytworzenia: 2017-05-22 20:42 Autor: A.Jasińska Data publikacji: 2017-05-22 20:42 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: