Świąteczne spotkanie wigilijne

We wtorek 15 grudnia br. o godzinie 14:00 na stołówce szkolnej odbyło się świąteczne  spotkanie wigilijne dla nauczycieli .W spotkaniu uczestniczył ks. proboszcz Katedry Chrystusa Króla w Katowicach dr Łukasz Gaweł .Po wspólnej modlitwie, podzieleniu się opłatkiem i po złożeniu życzeń zebrani spożyli posiłek wigilijny.

Od godziny 15:00 w holu szkoły odbył się kiermasz świąteczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły z pomocą rodziców i nauczycieli. Swoje stanowiska miało również kółko plastyczne jak i świetlica szkolna. Ozdoby świąteczne sprzedawane na kiermaszu były oryginalne a ciasta przepyszne. Jak zwykle frekwencja dopisała.

O godzinie 16:30 na auli szkolnej rozpoczęły się występy świąteczne dla rodziców i społeczności lokalnej. Zgodnie z tradycją uczniowie klasy 1a i 2b wystąpili w” JASEŁKACH” przygotowanych przez wychowawczynie: p. Marzenę Wojtasińska p. Magdalenę Halamską–Pawełko. Ponadto wystąpiły dzieci z kl.2e w integracji z dziećmi z klas 3 w radosnym tańcu. Występy na auli szkolnej zakończyło przedstawienie świąteczne w języku hiszpańskim przygotowane przez członków kółka hiszpańskiego pod kierunkiem p. Katarzyny Toporek. Jak zwykle rodzice i goście dopisali. Wśród gości swoją obecnością zaszczyciła p. Barbara Wnęk-radna Miasta Katowice.

Data wytworzenia: 2015-12-20 20:11 Autor: D. Meus Data publikacji: 2015-12-20 20:11 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-01-17 Osoba modyfikująca: