Dzień Otwarty

W dniu 17.03.2016 (czwartek) do naszej szkoły przybyli rodzice i przedszkolaki, aby zobaczyć swoją przyszłą szkołę. Na początku pani dyrektor gorąco powitała wszystkich zebranych na auli. Następnie odbyło się przedstawienie o wiośnie w wykonaniu uczniów klas 1b i 1c, którzy swoją edukację rozpoczęli we wrześniu 2015 jako dzieci sześcioletnie. W dalszej części spotkania głos zabrała pani wicedyrektor przedstawiając bogatą ofertę dydaktyczną naszej placówki. Następnie przemawiała pani B. Szewczyk - gość, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Katowicach. Mówiła o gotowości szkolnej. Spotkanie w ramach Dnia Otwartego zakończyło się wręczeniem okolicznościowej gazetki rodzicom i zwiedzaniem pomieszczeń szkoły przez rodziców i przyszłych uczniów. Maluchom najbardziej podobała się sala zabaw, gdzie w przyszłości będą mogły się pobawić i miło spędzić czas. Wszystkich przedszkolaków serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszej szkoły.

Data wytworzenia: 2016-03-21 23:11 Autor: Adam Makarewicz Data publikacji: 2016-03-21 23:11 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: