Warzywne stworki, potworki

W dniu 26.09.2016r. została zorganizowana przez koordynatorów programu profilaktycznego Szkoła Promująca Zdrowie – p. Małgorzatę Dubiel i p. Annę Ciasnochę, pierwsza z  wielu planowanych akcji,  mianowicie konkurs pod nazwą „ Warzywne stworki, potworki”. Udział w nim uczniów przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!! Dzieci swoimi pracami zapełniły 4 stoły i 2 ławki/ sprzęty trzeba było ciągle dostawiać/ a same prace wzbudzały powszechny zachwyt i zdumienie!! Jesteście po prostu NIESAMOWICI!!!!!!! Nie było nikogo, kto przeszedłby obok waszych prac obojętnie. Wszyscy robili zdjęcia, podziwiali, zachwycali się. Najtrudniejsze zadanie miało jednak jury!! Bo jak tu wybrać najlepsze prace, skoro wszystkie zasługują na to miano!! Wspomogliśmy się więc głosami publiczności, oddawanymi na kartkach wrzucanych do pojemnika. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi na najbliższym apelu szkolnym…..

Data wytworzenia: 2016-10-03 22:09 Autor: M. Dubiel Data publikacji: 2016-10-03 22:09 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-11-02 Osoba modyfikująca: