Roztańczona Przerwa

W ramach akcji „Szkoła Promująca Zdrowie” szkolne koordynatorki: Anna Ciasnocha, Małgorzata Dubiel i Alicja Pohl przygotowały dla uczniów kolejną odsłonę roztańczonej przerwy.
23. 02. po raz kolejny murach naszej szkoły rozbrzmiewała muzyka a cała społeczność szkolna dała się ponieść melodii… Powód tego radosnego i tanecznego korowodu był jeden: „roztańczona przerwa”, podczas której nawet Ci najbardziej nieśmiali – śmiało pląsali :)

W tym roku gościem specjalnym była instruktorka fitness p. Iwona Orzechowska – która w sposób profesjonalny poprowadziła dla nas Zumbę!! :) Przez trzy przerwy z rzędu uczniowie w auli
i korytarzach mieli okazję poruszać się w rytm wspaniałej muzyki, która łączy w sobie elementy tańca i aerobiku!!!

Pani Iwona weszła w także w skład jury, które tego samego dnia oceniało uczniów podczas konkursu szkolnego jakim jest „Festiwal tańca”.

Pani Iwonko bardzo dziękujemy!!

Data wytworzenia: 2017-02-27 16:44 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2017-02-27 16:44 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: