„MAMO, TATO, POĆWICZ ZE MNĄ!!!”

26.04.2016 r. w godzinach popołudniowych w naszej szkole rozegrały się konkurencje sportowe niczym z olimpiady J… Po raz kolejny w ramach „Szkoły Promującej Zdrowie” w auli szkolnej dzieci wraz z rodzicami/ opiekunami rywalizowały w ciekawych dyscyplinach sportowych. Na początku w ramach rozgrzewki - przy pomocy chusty animacyjnej - mogliśmy się lepiej poznać, poćwiczyć refleks i pozbyć się zahamowań. W dalszej kolejności, „usportowione rodziny” mogły sprawdzić swoje umiejętności, szybkość i gibkość pokonując tor przeszkód. Niektórzy zadziwili nas swoimi umiejętnościami wykonując salta i przewroty! Oczywiście nie mogło zabraknąć  meczu piłki nożnej. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany – o wygranej decydowały rzuty karne!! Z pewnością nie powstydziłby się naszych zawodników sam trener NawałkaJ Na koniec aby „ostudzić” emocje pobawiliśmy się „ magicznym dywanem”.

Reasumując, wszystkie drużyny zaliczyły powyższe konkurencje z uśmiechem na twarzy. Dla zmęczonych ale  zadowolonych sportowców czekały witaminy: czerwone jabłuszkoJ ….zresztą zobaczcie sami jak było wesoło i kolorowo!!!

Czytajcie ogłoszenia bo koordynatorki Szkoły Promującej Zdrowie już szykują kolejne zdrowe niespodzianki!!!

Koordynatorki: Anna Ciasnocha, Małgorzata Dubiel, Alicja Pohl

Data wytworzenia: 2016-05-06 00:07 Autor: A. Ciasnocha Data publikacji: 2016-05-06 00:07 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: