"Czas na Zdrowie!"

W czwartek, dnia 27.04.2017r. klasy: V a i IV e wraz z opiekunami: p. A. Garbaciuk, p. E. Kozłowską i p. M. Dubiel udały się do Gimnazjum nr 4  na zaproszenie gimnazjalistów i koordynatorów programu profilaktycznego "Szkoła Promująca Zdrowie", by wziąć udział w heppeningu związanym z promocją zdrowego stylu życia. Uczniowie naszej szkoły pod "czujnym okiem" przydzielonych im opiekunów - gimnazjalistów wykonali plakaty promujące zdrowie, po czym - wraz okrzykiem "Czas na Zdrowie!"- przemaszerowali korytarzami szkoły w czasie dużej przerwy międzylekcyjnej, wzbudzając niemałe zainteresowanie.
Nasz pobyt uatrakcyjniony został również, zdrowym: owocowo –warzywno - ciastkowo - jogurtowym poczęstunkiem a przemili, gościnni i uroczy gospodarze sprawili, że wszyscy ociągaliśmy się z powrotem do szkoły. Dobrej atmosfery nie była nawet w stanie zepsuć zmieniająca się nieomal z minuty na minutę aura, która raz po raz mieszała wiosnę z zimą a nawet w porywach z jesienią!
Dziękujemy, pozdrawiamy i obiecujemy rewanż!!!

Data wytworzenia: 2017-05-03 14:55 Autor: M.Dubiel Data publikacji: 2017-05-03 14:55 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: