Zajęcia z programu wsparcia edukacyjnego

W ramach współpracy między naszą szkołą a I LO im. Mikołaja Kopernika, rozpoczęliśmy program wsparcia edukacyjnego. Każdy z uczniów dwujęzycznej klasy VIIc będzie miał swojego opiekuna naukowego - swojego mentora! - ucznia dwujęzycznej klasy liceum, który zajmie się swoim podopiecznym i wesprze go w nauce. Wczoraj (5.12.2018) odbyło się pierwsze spotkanie, na którym uczniowie klasy VII spotkali swoich mentorów. Licealiści dopisali i tłumnie przybyli na spotkanie. Niektórzy uczniowie mają nie jednego opiekuna, a aż 3!!! Wczorajsze spotkanie miało na celu zapoznanie się oraz ustalenie form pracy i harmonogramu spotkań. Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że współpraca okaże się owocna, a nasi uczniowie uzyskają pomoc od starszych kolegów. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów.

Data wytworzenia: 2018-12-07 20:33 Autor: S.Kominowska Data publikacji: 2018-12-07 20:33 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-07 Osoba modyfikująca: