I Międzynarodowe Dni Frankofonii Journée Internationale De La Francophonie

W środę  uczniowie klas 6. oraz uczniowie klasy 7c gościli w ZSO nr 1 im. Mikołaja Kopernika. Razem ze starszymi kolegami świętowali rozpoczęcie XVI Międzynarodowych Dni  Frankofonii w Koperniku. Gimnazjaliści przygotowali dla nich warsztaty literacko-językowe z kaligramów - wierszy obrazkowych, karaoke w języku francuskim i słodki poczęstunek. Szóstoklasiści zostali oprowadzeni po szkole przez kolegów z klas licealnych. Uczniowie klasy 7c, którzy dobrze już znają Kopernika, wzięli udział w drużynowym konkursie wiedzy na temat krajów francuskojęzycznych. Mamy nadzieję, że zajęcia były udane.

Data wytworzenia: 2019-03-24 21:46 Autor: S.Kominowska Data publikacji: 2019-03-24 21:46 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-03-24 Osoba modyfikująca: