Dnia 21.03. 2017r. witaliśmy wiosnę w gronie przemiłych gości - dzieci i ich rodziców, którzy w tym dniu przybyli na Dzień Otwarty do naszej szkoły. Przyszli uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klas IV - V naszej szkoły zatytułowanym "Powitanie wiosny".

Następnie najmłodsi uczestnicząc w różnych formach zajęć zdobywali sprawności. Rodzice zostali zapoznani z ofertą szkoły. Mogli przekonać się jak wyposażone są poszczególne sale lekcyjne
i pracownie oraz jaką bazą dydaktyczną dysponuje nasza szkoła.

Największą popularnością cieszyły się zajęcia z tabletami, praca przy tablicach multimedialnych oraz nauka języka z użyciem słuchawek. Wielką radość dzieciom sprawił pobyt w sali zabaw oraz gry przy użyciu "magicznego dywanu". Pobyt umilały również różnego rodzaju zajęcia
z udziałem harcerzy i zuchów działających przy naszej szkole. Nikt nie wyszedł z naszej szkoły z pustym brzuszkiem. W nowoczesnej jadali można było własnoręcznie przygotować zdrowe owocowe szaszłyki a następnie je skonsumować z wielkim apetytem.