..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU

Drukuj
1 2 3

Świetlicowe savoir – vivre
czyli
  Dobre obycie umila życie

Świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej nr 37 zorganizowała w marcu  Międzyświetlicowy Konkurs: „Świetlicowe savoir – vivre czyli dobre obycie umila życie”.Do naszej świetlicy napłynęły piękne prace komiksowe z katowickich szkół. Jury miało trudny wybór, ponieważ prace były oryginalne, pomysłowe i niezwykle ciekawe!! W kwietniu, po długich obradach mogliśmy poinformować zwycięskie szkoły i uczniów o przyznaniu poszczególnych miejsc i nagród.Warto dodać, że autorzy zwycięskich komiksów otrzymali nagrody indywidualne, a tym samym wygrali nagrody dla swoich świetlic szkolnych w postaci gier. Oto zwycięskie szkoły i autorzy nagrodzonych prac:

I MIEJSCE
ex aequo:

SP nr 29                            SP nr 29

Blanka Lubina                        Hanna Mentelska
Anna Horzela                        Hanna jakóbińska

II MIEJSCE

SP 1
Julia Kryk
Anna Janiszewska

III MIEJSCE

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5
Filip Janiurek
Kornelia Kuschka


WYRÓŻNIENIA

SP nr 15
Wiktoria Pawlaczyk

SP 37
Karol Macek
Olaf Halemba

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Ps. Zbierajcie już pomysły do przyszłorocznego międzyświetlicowego konkursu na krótką formę komiksową

 


Data wytworzenia: 2018-04-16 18:39 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2018-04-16 18:39 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz