..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 

 

Jury Konkursu na najciekawszy „Kalendarz Adwentowy - Czekając na Pana” po pełnych emocji obradach i wnikliwej analizie prac postanowiło nagrodzić:

Aleksandrę Wieczorek z kl. 4a

Karolinę Kuśmierz z kl. 4b

Nicolę Kobielusz z kl. 5a

Ksawerego Konopę z kl. 6a

Martę Achtelik z kl. 6b

Annę Słowik-Jaworską z kl. 6b

Igora Ciołka z kl. 6c

Szymona Trocha z kl. 6c

Wszystkie przesłane Kalendarze Adwentowe ukazują ogromny wkład pracy ucznia i wyróżniają się pomysłowością w sposobie wykonania. Kalendarze wykonane z takim zaangażowaniem z pewnością przyczynią się do głębszego przeżycia Adwentu jako czasu radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy wszystkim młodym artystom za podzielenie się swoją twórczością. Życzymy dalszych sukcesów w pracach plastycznych!

Zapraszamy po odbiór nagród do szkoły od piątku w godzinach od 8.00 do 13.00.


Data wytworzenia: 2020-12-16 20:57 Autor: M.Szemiel Data publikacji: 2020-12-16 20:57 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-16 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek