..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Przypominamy, że już 27 kwietnia rusza nabór do szkoły podstawowej do naszej siódmej klasy dwujęzycznej z językiem francuskim. Aby wyjść naprzeciw potrzebom uruchomiliśmy specjalny adres e-mail pytania-rekrutacja@kopernik.katowice.pl gdzie można wysyłać pytania na które udzielimy odpowiedzi na naszej stronie internetowej i na naszym FB! Zapraszamy do kontaktu! Absolutną nowością będą konsultacje on-line z naszymi ekspertami! Dzięki aplikacji Skype możecie Państwo w środę 22 kwietnia i w piątek 24 kwietnia w godzinach od 17:00 do 19:00 dowiedzieć się wszystkiego o nauczaniu w klasie dwujęzycznej siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz o egzaminach do tej klasy! Zapraszamy do kontaktu na Skypie z nami, czyli użytkownikiem ZSO1 Kopernik. W kolejnym tygodniu zaprosimy do konsultacji na Skypie w sprawie naszych klas licealnych! Pamiętajcie już teraz możecie wysyłać wszystkie pytania dotyczące klas siódmych i klas licealnych na adres e-mail pytania-rekrutacja@kopernik.katowice.pl! Zapraszamy do kontaktu z nami!


Data wytworzenia: 2020-04-20 09:29 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-04-20 09:29 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-04-20 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek