..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

UWAGA KONKURS!

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Proponujemy Wam tradycyjny sposób przekazania życzeń świątecznych. Wiemy, że w dobie internetu najprościej jest wysłać SMS-a lub zadzwonić.  A może w tym roku sprawicie komuś bliskiemu niespodziankę wysyłając mu własnoręcznie wykonaną kartkę.

Jeśli lubicie malować, rysować zapraszamy do udziału w konkursie na projekt kartki bożonarodzeniowej z bajkowymi życzeniami. Liczymy na Waszą kreatywność i oryginalne pomysły. Termin nadsyłania prac mija 23 grudnia! Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie. Zdjęcia pracy należy wysłać na adres : swietlica@sp37katowice.edu.pl

Na zwycięzców czekają nagrody!!!

Serdecznie zapraszamy - nauczyciele wychowawcy w szkolnej świetlicy


Data wytworzenia: 2020-12-15 17:46 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-12-15 17:46 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-15 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek