..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

UWAGA KONKURS!

Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia nauczyciele matematyki zapraszają uczniów klas 4-8 do udziału w internetowym konkursie tabliczki mnożenia.

Dnia 02.10 br. na stronie internetowej naszej szkoły pojawi się link do konkursu. Zasady są bardzo proste, aby wziąć udział należy kliknąć w link, uzupełnić pola wymagane, a następnie przejść do rozwiązania zadań. W każdej klasie wygrywa uczeń, który zdobył największą liczbę punktów w najkrótszym czasie. Więcej informacji uzyskasz u Swojego nauczyciela matematyki. Zachęcamy do udziału!


Data wytworzenia: 2020-09-29 18:21 Autor: B.Ogórek Data publikacji: 2020-09-29 18:21 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-09-29 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek