Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze – wycieczka do Pławniowic i Gliwic

9 grudnia grupa uczniów ze Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego odbyła pod opieką nauczycieli – A. Jasińskiej, A. Brzozowskiej, A. Garbaciuk, i P. Bankiewicza wycieczkę do Pławniowic i Gliwic. W Pławniowicach zwiedziliśmy XIX-wieczny zespół pałacowo-parkowy, stanowiący obecnie Ośrodek Edukacyjno-Formacyjny Diecezji Gliwickiej. Następnie po krótkim pobycie na gliwickim rynku udaliśmy się do miejskiej palmiarni, gdzie zapoznaliśmy się z bogatym zbiorem egzotycznych gatunków flory i fauny. Wycieczkę zakończył spacer po otaczającym palmiarnię parku im. F. Chopina.

Data wytworzenia: 2017-12-11 19:32 Autor: P.Bankiewicz Data publikacji: 2017-12-11 19:32 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz