..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Świetlicowy konkurs plastyczny „ Portret naszych dziadków”

ŚWIETLICA SZKOLNA SERDECZNIE ZAPRASZA UCZNIÓW KLAS 1-3 DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „ Portret naszych dziadków”
ORGANIZATOR:  ŚWIETLICA SZKOLNA

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (malarstwo, wyklejanka, collage, rysunek: ołówek, piórko, pastel, węgiel i in.) na brystolu lub kartonie o formacie nie mniejszym niż A4. Prace zgłaszane do konkursu nie mogą być oprawione. Prace składane do konkursu muszą być pracami własnymi, wykonanymi samodzielnie (bez pomocy osoby dorosłej). Prace te nie mogą być wcześniej publikowane lub przedstawiane w innych konkursach. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace.

PRACE NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE BIORĄ UDZIAŁ W  WYSTAWIE POKONKURSOWEJ.

Wykonane  i podpisane prace należy składać do 7 lutego 2020 roku w świetlicy szkolnej.

PRACE KONKURSOWE PRZECHODZĄ NA WŁASNOŚĆ ORGANIZATORA.
ZAPRASZAMY – WYCHOWAWCY ŚWIETLICY


Data wytworzenia: 2020-01-30 15:35 Autor: Adam Makarewicz Data publikacji: 2020-01-30 15:35 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-01-30 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz