..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

15 listopada 2020 r. po raz czwarty w Polsce obchodzony był Światowy Dzień Ubogich.

Uczniowie, szczególnie klas szóstych, w odpowiedzi na słowa Ewangelii wg św. Mateusza: „Wszystko co uczyniliście jednemu z braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40), postanowili włączyć się w akcje społeczną przynosząc do szkoły artykuły i środki konieczne do codziennego życia. Akcja w naszej szkole odbyła się z inicjatywy Pani Katechetki mgr Małgorzaty Szemiel w ramach współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu. Dary uczniów zostały przekazane do organizatora akcji w Katowicach – Wspólnoty Dobrego Pasterza. Podziękowanie dla szkoły za zaangażowanie i zdjęcie darów w załączeniu.


Data wytworzenia: 2020-11-16 09:16 Autor: D.Meus Data publikacji: 2020-11-16 09:16 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-16 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek