SKKT – Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne

17 marca grupa uczniów ze Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego odbyła pod opieką nauczycieli – A. Jasińskiej, A. Garbaciuk, i P. Bankiewicza wycieczkę do Wisły. Główną atrakcją programu był kulig, z braku śniegu zamieniony na przejażdżkę wozami. Uczniowie mieli też okazję zapoznać się z folklorem góralskim w wykonaniu górala-gawędziarza. W programie wycieczki znalazło się również miejsce na odwiedzenie skoczni im. A. Małysza oraz muzeum z jego trofeami sportowymi. Wycieczkę zakończyliśmy zwiedzeniem centrum Wisły.

Data wytworzenia: 2018-03-29 11:59 Autor: P.Bankiewicz Data publikacji: 2018-03-29 11:59 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz