..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

I ... po półkoloniach. Zakończył się III, ostatni turnus półkolonii. Wrażeń nie było mniej niż na dwóch pierwszych turnusach. Półkoloniści odwiedzili Biuro Wystaw Artystycznych, gdzie zmierzyli się z obrazowaniem muzyki, Akademię Sztuk Pięknych, gdzie wcielili się w rolę filmowców, byli na kręglach, w kinie, obserwowali ptaki na zajęciach przyrodniczych.  W czasie środowej wycieczki odwiedzili krakowskie Wioski Świata, tam uczyli się w prawdziwym tipi i afrykańskiej szkole, zobaczyli, jak mieszka się w jurcie i w igloo.  No i oczywiście brali udział w zajęciach sportowych różnego typu; na sali gimnastycznej, na basenie; rozegrali również turniej tenisa stołowego. Następne półkolonie już... za pół roku. Zapraszamy. 


Data wytworzenia: 2019-07-16 20:18 Autor: A.Garbaciuk Data publikacji: 2019-07-16 20:18 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-07-16 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz