..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PROJEKT BEZPIECZNE DOMY - PRZYJAZNE MIASTA

Uczniowie klasy 1c oraz klasy 2c pod kierunkiem nauczycieli ze świetlicy szkolnej wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym “ Bezpieczne Domy – Przyjazne Miasta”. Celem projektu jest zwiększenie wiedzy dzieci na temat domów oraz mieszkań w różnych częściach świata. Poprzez udział w projekcie dzieci zdobyły wiedzę na temat miast w Azji, Afryce oraz Europie. Poznały również najciekawsze rozwiązania środowiskowe a także społeczne w miastach przyjaznych środowisku I człowiekowi. Zdobyły także informacje na temat życia na obszarach slumsowych oraz jakie wyzwania stoją przed miastami dotkniętymi katastrofą naturalną.


Data wytworzenia: 2020-10-22 16:09 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-10-22 16:09 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-10-22 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek