..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Czy wakacje można spędzić w szkole? MOŻNA! Zakończył się I turnus półkolonii. Półkoloniści odwiedzili wiele miejsc. Byli w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie zaprzyjaźnili się z patyczakami, później je obserwowali pod mikroskopem, malowali, rzeźbili. W skansenie Boroniówka uruchomili młyn wodny, obserwowali pracę tartaku i piekli pyszne ciasteczka. Tworzyli mini przedstawienia na warsztatach teatralnych. Chodzili na basen, do kina, uczestniczyli w zajęciach sportowych, rozgrywali turniej tenisa stołowego, brali udział w konkursach. Słowem dobrze się bawili i… NIE NUDZILI SIĘ!!!


Data wytworzenia: 2019-07-01 17:51 Autor: A.Garbaciuk Data publikacji: 2019-07-01 17:51 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-07-01 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz