..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

„Nie tylko bombka i choinka”

Ogromnym sukcesem zakończył się udział uczennicy klasy 6b Marty Achtelik w wojewódzkim konkursie z języka niemieckiego „Spaß – fun – diversion” zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Katowicach, w którym to Marta zajęła I miejsce pokonując 77 uczniów z 27 szkół podstawowych z całego śląska. 

Praca konkursowa w postaci nagranego przez uczennicę filmiku została zaprezentowana na uroczystej gali finałowej z udziałem Konsula Honorowego Republiki Federalnej Niemiec w Gliwicach doktora Marcina Tyslik. 

Serdecznie gratulujemy! 


Data wytworzenia: 2020-12-10 14:41 Autor: M.Kluczniok Data publikacji: 2020-12-10 14:41 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-10 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek