..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Miło nam poinformować, że nasza świetlica otrzymała certyfikat w ramach kampanii „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”

Kartka świąteczna ręcznie pisana to szansa by w prosty i osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy do osób najbliższych. Wysłane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy, za każdym razem gdy na nie spoglądamy. Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi - możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze, angażując bliskich. Poprzez własnoręczne skreślenie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób do których wysłaliśmy kartkę świąteczną.

Czekamy już na kolejne święta :)


Data wytworzenia: 2020-02-10 10:36 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-02-10 10:36 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-10 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz