..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF – Pomoc dla Jemenu”

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

 

 

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka to wyjątkowy dzień w roku, podczas którego oczy wszystkich skierowane są na dzieci i ich prawa.

Ten rok jest szczególny. Trudny dla nas wszystkich, ale szczególnie trudny dla dzieci w miejscu, w którym jeszcze przed epidemią korona wirusa, sytuacja była tragiczna. Takim miejscem jest Jemen, kraj w którym od 5 lat toczy się wojna.

Nasza szkoła angażuje się w akcje pomocową na rzecz dzieci w Jemenie.


Data wytworzenia: 2020-11-20 11:39 Autor: D.Meus Data publikacji: 2020-11-20 11:39 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-20 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek