..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W piątek 22 marca klasa 7c wzięła udział w gali zakończenia Dni Frankofonii w ZSO im. Mikołaja Kopernika. Pani dyrektor Grażyna Kasza i Monika Chwastowska, zastępca dyrektora, były gośćmi honorowymi na uroczystości. Nasi uczniowie obejrzeli prezentacje 4 krajów frankofońskich: Wybrzeża Kości Słoniowej, Maroka, Libanu i Kanady, które zostały przygotowane przez licealistów, pośmiali się oglądając filmowe zmagania uczniów na odegranie sceny z filmu francuskojęzycznego. Wzięli również udział w konkursie kulinarnym na makaroniki. Zwieńczeniem imprezy był spektakl musicalowy pod tytułem « Voyage qui a formé un coeur » oraz mini-koncert muzyki francuskiej.


Data wytworzenia: 2019-03-26 13:10 Autor: S.Kominowska Data publikacji: 2019-03-26 13:10 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-03-26 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz