..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Finaliści XIV edycji konkursu Wieża Babel

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Estera Białas i Julia Cybulska zakwalifikowały się do zawodów finałowych XIV edycji konkursu "Wieża Babel". Obie uczennice uczęszczają do klasy siódmej dwujęzycznej.  "Wieża Babel" to konkurs lingwistyki matematycznej przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku w konkursie wzięło udział 1166 uczniów, spośród których tylko 150 osób zakwalifikowało się do finału. Zawody finałowe odbędą się na początku marca w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

 
Finalistkom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Data wytworzenia: 2020-01-29 10:40 Autor: P.Wolny Data publikacji: 2020-01-29 10:40 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-01-29 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz