..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Eko Walentynki w naszej szkole

W piątek 14 lutego 2020 roku obchodzimy Dzień Świętego Walentego. Wtedy to w naszej szkole odbędzie się wyjątkowa, jednorazowa akcja ekologiczna organizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu. Na każdego ucznia, który przyniesie w tym dniu zużyte baterie czeka niespodzianka – LIZAK W KSZTALCIE CZERWONEGO SERCA !!!
Zapraszamy do udziału w  akcji wszystkich uczniów z klas  od 1 do 8.
Zużyte baterie można będzie składać na przerwach między lekcyjnych   w  holu budynku szkolnego do specjalnie przygotowanych  kartonów . Wolontariusze ze Szkolnego Klubu  wydawać będą WALENTYNKOWE LIZAKI.


Data wytworzenia: 2020-02-06 15:02 Autor: D.Meus Data publikacji: 2020-02-06 15:02 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-06 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz