..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Dzień Otwarty

W naszej zakładce "uczniowie" >> "dla kandydata" mamy już utworzoną podstronę "najczęściej zadawane pytania FAQ". Tam od dzisiaj pierwsze Wasze pytania i nasze odpowiedzi! Zapraszamy do lektury i przypominamy, że pytania możecie przesyłać na adres pytania-rekrutacja@kopernik.katowice.pl. Na Skypie w najbliższą środę i piątek w godzinach 17:00 do 19:00 pierwszy dyżur naszego eksperta (użytkownik: ZSO1 Kopernik) w sprawie klas siódmych i ósmych dwujęzycznych w naszej szkole podstawowej! Czekamy na Wasze pytania i głosy w sprawie rekrutacji do klas dwujęzycznych szkoły podstawowej i klas licealnych!


Data wytworzenia: 2020-04-22 02:38 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-04-22 02:38 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-04-22 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek