..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Advent, Advent ein Lichtlein brennt…

Zabawę z kalendarzem adwentowym rozpoczęliśmy od udziału w innowacyjnym projekcie edukacyjnym z języka niemieckiego, który odbywał się w formie warsztatów hospitacyjnych pt. „Das Adventratespiel” oraz „Ein Lichtlein brennt!” zorganizowanym przez Niemieckie Towarzystwo Oświatowe z Opola i Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego z Katowic. 

Wraz z innymi szkołami z województwa śląskiego mogliśmy wykonywać różne zadania ukryte za okienkami kalendarza adwentowego. Wspaniałej zabawie i miłej atmosferze towarzyszył również duch rywalizacji międzyszkolnej. 


Data wytworzenia: 2020-12-09 20:35 Autor: M.Kluczniok Data publikacji: 2020-12-09 20:35 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-10 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek