..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

„Austria-Land czyli wędrówka po landach”

W ramach projektu „Austria-Land czyli wędrówka po landach” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego pod patronatem Ambasady Austrii w Warszawie wybraliśmy się wirtualnie do miejscowości Sankt Pölten w Niederösterreich. 

Do wspólnej podróży po tym pięknym mieście zgłosiło się 10 drużyn z województwa śląskiego. 

Podczas całej wyprawy poznawaliśmy ciekawe zabytki i rozwiązywaliśmy zaskakujące zagadki. 

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Laura Błażyca, Zofia Kozik oraz Maciej Piechota zajęła zaszczytne IV miejsce. 

Serdecznie gratulujemy! 


Data wytworzenia: 2020-12-10 14:37 Autor: M.Kluczniok Data publikacji: 2020-12-10 14:37 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-10 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek