..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w szkolnej świetlicy.

Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią, uczą, pomagają poznać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki. Czasem stanowią wzór do naśladowania, a czasem pomagają dzieciom rozpoznać zło;) Wychowawcy świetlicy w ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek zorganizowali dla uczniów klas 1-3 konkurs plastyczny oraz konkurs wiedzy o postaciach z bajek. Wiedza naszych uczniów jest ogromna, każdy ma swojego ulubionego bohatera bajki.  Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, bez względu na wiek. W tym dniu nastąpiło też ogłoszenie wyników konkursu plastycznego.  Prace konkursowe można było podziwiać w holu naszej szkoły. Wybór był bardzo ciężki a narady jury burzliwe.

Gratulujemy zwycięzcom :)


Data wytworzenia: 2019-11-26 20:14 Autor: D.Janda Data publikacji: 2019-11-26 20:14 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-26 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz