• Mistrzowie Matematyki

Z radością informujemy, że znamy już najlepszych matematyków wśród uczniów klas 1. Poziom konkursu był bardzo wysoki, nie mała też była konkurencja.
  • Karta Rowerowa

19 czerwca uczniowie klas czwartych zdawali egzamin na Kartę Rowerową.  Wszyscy pomyślnie go zaliczyli i otrzymali dokument uprawniający do uczestnictwa w ruchu drogowym.  Gratulujemy!

• Zakończenie Roku Szkolnego

Ostatni dzień roku szkolnego to okazja, by podsumować wiele miesięcy wytężonej pracy, które obfitowały w liczne sukcesy, uroczystości, inicjatywy uczniów, nauczycieli i rodziców.

• Apel - sukcesy i osiągniecia uczniów naszej szkoły

21 czerwca 2018 roku na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się apel dla uczniów, w czasie którego pani dyrektor Grażyna Kasza wraz z nauczycielami podsumowała projekty, przedsięwzięcia i przedstawiła sukcesy oraz osiągnięcia uczniów szkoły.

• Leśne Magiczne Wrota

Czy to możliwe aby w lesie czuć się jak w filharmonii? Czy można w lesie tworzyć perfumy i instrumenty? Czy można zaprzyjaźnić się ze Strażnikiem?