• Karta rowerowa 2019

Jak zdobyć kartę rowerową?
    Gdy ukończysz 10 lat, możesz starać się o kartę rowerową. Z nią będziesz mógł/mogła jeździć po drogach publicznych swoim pierwszym pojazdem – rowerem.

• Ogłoszenie !!!

Szanowni Państwo!
    Zapraszamy rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie informacyjno – organizacyjne, które odbędzie się 11 czerwca w auli szkolnej o godz. 17:00.

• Międzyszkolny Konkurs "Już pięknie czytam"

Dnia 16 maja uczennice z klas drugich Hania Brzoska i Zuzanna Giel reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie "Już pięknie czytam" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51.

• Półkolonie letnie 2019

Szanowni Państwo, rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 37 w Katowicach, po raz kolejny proponuję Państwu, by chętni uczniowie naszej szkoły, Państwa pociechy,  spędzili część wakacji razem z nami. W tym roku organizujemy III turnusy.

• Nasze Sukcesy Czytelnicze

Mamy zaszczyt pochwalić się Naszymi sukcesami czytelniczymi, które zdobyli uczniowie naszej szkoły biorąc udział w I Międzyregionalnym Konkursie pt: " Książka w obrazie zaklętym".