• Festiwal Piosenki Angielskiej

W związku z nieobecnościami dzieci biorących udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej konkurs zostaje przesunięty na 04.02.2019r. (w poniedziałek).

• II Szkolna Noc Filmowa

W nocy z 1 na 2 lutego odbędzie się II Szkolna Noc Filmowa, na którą zapraszamy chętnych uczniów klas VI - VIII. Szczegóły w regulaminie.

• Półkolonie zimowe 2019

Szanowni Państwo, zakończyliśmy zapisy na półkolonie zimowe. Zapraszamy do zapisów na listę rezerwową w sekretariacie szkoły.

• Festiwal Piosenki Angielskiej

Zapraszamy uczniów klas I - VIII na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 25 stycznia w auli szkolnej na 4 i 5 godzinie lekcyjnej

• Dzień Maturzysty

W miniony piątek, tj. 18 stycznia, uczniowie klasy 7c mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – „Dniu Maturzysty” w Koperniku.