• OGÓLNOPOLSKA AKCJA “KARTKA DLA MEDYKA”

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Wszystkie przesłane prace będziemy umieszczać w naszej galerii.

• #zostańwdomuzksiążką

Witajcie kochani.

Mija kolejny tydzień kiedy pozostajemy w domach. Każdy z was ma swoje obowiązki  takie jak lekcje, porządki, zadbanie o zdrowie i higienę swoją i swojego otoczenia. Ale na pewno pozostaje wam chociaż trochę czasu na przyjemności i hobby. Mamy nadzieję, że część z Was spędza ten czas z książką. Chcemy żebyście pokazali nam jak spędzacie wolny czas.

• ZAMKNIĘTE BOISKO SZKOLNE I PLAC ZABAW!

Uwaga!
    ZAMKNIĘTE BOISKO SZKOLNE I PLAC ZABAW!
    Z uwagi na zagrożenie epidemiczne teren szkolny - boisko i plac zabaw zostają zamknięte. Obowiązuje zakaz wstępu i korzystania. Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaleceń państwowych i pozostanie w domach.
  • Apel do młodzieży!

ZAWSZE RAZEM!!!!

/choć chwilowo/

Osobno