..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

 • APEL O BEZPIECZEŃSTWIE

  Pierwsze tygodnie nauki już za nami. Uczniowie powrócili do szkoły, zapełniły się sale lekcyjne a korytarze wypełnił gwar. Nadszedł więc czas, aby przypomnieć uczniom zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole. 20.09. (czwartek) pedagodzy szkolni: M. Dubiel oraz A. Pohl przygotowały apel poświęcony bezpieczeństwu.

  Więcej
 • Zajęcia w Centrum Edukacyjnym IPN

  W dniach 19-21 września zainteresowani historią uczniowie klasy 8B wzięli udział w popołudniowych warsztatach komiksowych z historią w tle 1918 - 2018, związanych ze 100 -leciem odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Więcej
 • Mistrzostwa Europy w akrobatyce powietrznej

  W miniony weekend uczennice naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Europy w akrobatyce powietrznej w Trenczynie. Aleksandra Stańczyk wywalczyła brązowy medal w kategorii koło 10-13 lat, a Antonina Trojanowska zajęła 4 miejsce w kategorii szarf 10-13 lat. 

  Więcej
 • W ramach współpracy między Szkołą Podstawową nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego a Zespołem Szkół Ogólnokształcących  nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, zapraszamy wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych oraz ich nauczycieli, do biblioteki szkolnej Kopernika.

  Więcej
 • Mali Dziennikarze 3, 2, 1, start!!!! Nagrywamy!

  3, 2, 1, start!!!! Nagrywamy!

  Mali reporterzy z SP 37 wraz z panią pedagog 11 września zasiedli w studio radiowym „Radia eM” w Katowicach.

  Tym razem rolę się jednak odwróciły, ponieważ to nasi uczniowie wraz z panią redaktor zadawali pytania. Do tablicy została wywołana pani pedagog Alicja Pohl.

  Więcej