..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

 • Spektakl "Zemsta"

  W środę 19 lutego klasy 7a i 7b wybrały się do Teatru Zagłębia na spektakl „Zemsta” – komediowe arcydzieło w mistrzowskiej interpretacji aktorskiej, które napisane w latach 30-tych XIX wieku, doczekało się do dziś niezliczonych adaptacji scenicznych, telewizyjnych i filmowych.

  Więcej
 • Dni Otwarte

  Jak rokrocznie zapraszamy na Dni Otwarte:

  Już 27 lutego w czwartek od 16:30 zapraszamy do Kopernika. wszystkich chętnych do klas dwujęzycznych po szóstej klasie szkoły podstawowej, jak i do licealnych klas wstępnych po ósmej klasie.

  Więcej
 • Eko Walentynki - sprawozdanie

  Sprawozdanie z EKO-WALENTYNEK
  zorganizowanych przez Szkolny Klub Wolontariatu!!!

  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w szkolną akcje EKO-WALENTYNEK, która miała miejsce w naszej szkole w piątek 14 lutego 2020 w DZIEŃ ZAKOCHANYCH.

  Więcej
 • Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

  14 lutego w naszej szkole odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 8 par, spośród których najlepsza okazała się dwójka: Julka Gabryś i Mateusz Lemiech.

  Więcej
 • American Corner

  14.02.2020 r. klasa 8a wzięła udział w warsztatach organizowanych w Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej w American Corner w Katowicach na temat powstania Stanów Zjednoczonych i demokracji w tym kraju.

  Więcej