WYNIKI KONKURSU

Jury Konkursu na najciekawszy „Kalendarz Adwentowy - Czekając na Pana” po pełnych emocji obradach i wnikliwej analizie prac postanowiło nagrodzić:

Marię Giel z kl. 1a

Kajetana Jablońskiego z kl. 1a

Fabiana Kostkę z kl. 1b

Macieja Drewniaka z kl. 1c

Zosię Kmerę z kl. 1c

Martina Pinkowskiego z kl. 1c

Patryka Plutę z kl. 1c

Magdę Olszewską z kl. 2c

Jakuba Sonnenfelda z kl. 2c

Wszystkie przesłane Kalendarze Adwentowe ukazują ogromny wkład pracy ucznia i wyróżniają się pomysłowością w sposobie wykonania. Kalendarze wykonane z takim zaangażowaniem z pewnością przyczynią się do głębszego przeżycia Adwentu jako czasu radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy wszystkim młodym artystom za podzielenie się swoją twórczością. Życzymy dalszych sukcesów w pracach plastycznych!

Zapraszamy po odbiór nagród do szkoły od piątku w godzinach od 8.00 do 13.00

Data wytworzenia: 2020-12-16 20:50 Autor: M.Szemiel Data publikacji: 2020-12-16 20:50 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-16 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek