Wycieczka do Krakowa

W grudniu uczniowie klas 3a i 3b uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Krakowa. Miasto przywitało nas piękną, słoneczną pogodą. Podczas spaceru po mieście dzieci słuchały pani przewodnik, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała o zabytkach, pomnikach i miejscach jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce.  Najciekawszą częścią wycieczki był jednak pobyt w fabryce bombek choinkowych. Tam dzieci dowiedziały się jak powstają ozdoby, a także samodzielnie, według swojego pomysłu pomalowały szklaną kulkę. Spod pędzelka dzieci powstały prawdziwe dzieła. One na pewno zawisną na choince na honorowym miejscu. Mimo zmęczenia wróciliśmy bardzo zadowoleni, a pobyt w Krakowie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Data wytworzenia: 2019-12-17 12:02 Autor: A.Ciasnocha Data publikacji: 2019-12-17 12:02 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-18 Osoba modyfikująca: