Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

5.11.2015r. w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego.

W konkursie uczestniczyło sześć dziewczynek z klas szóstych, które przez 1,5 godziny, zmagały się z bardzo ambitnymi zadaniami.
Szkołę reprezentowały następujące uczennice:

• Monika Gondek – klasa 6b
  • Klaudia Jeziorska – klasa 6a
  • Maria Ostrowska – klasa 6a
  • Urszula Siodłak – klasa 6a
  • Julia Staciwa – klasa 6a
  • Magdalena Walkarz – klasa 6a

Pracę konkursową nadzorowała komisja w składzie:

przewodnicząca – p. Katarzyna Toporek – nauczycielka języka polskiego

członkowie – p. Anna Brzozowska – nauczycielka języka polskiego

p. Janusz Piper – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Piłsudzkiego w Katowicach.

Swoją obecnością, na wstępie konkursu, zaszczyciła nas również p.dyrektor Danuta Meus, która serdecznie przywitała wszystkich obecnych, a piszącym dodatkowo życzyła  powodzenia.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego, w naszej szkole, przebiegł zgodnie z planem. Po jego zakończeniu,  członkowie komisji nadzorującej prace udali się do biblioteki szkolnej, w celu sprawdzenia arkuszy konkursowych.

Niestety żadnej dziewczynce nie udało się przejść do drugiego etapu konkursu, mimo to – serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom odwagi  i zaangażowania.

Data wytworzenia: 2015-11-17 10:29 Autor: ??? Data publikacji: 2015-11-17 10:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: