UNICEF –„POMOC DLA JEMENU"

PODZIĘKOWANIE DLA NASZEJ SZKOŁY PRZESŁANE PRZEZ STOWARZYSZENIE POLSKIEGO KOMITETU FUNDUSZU NARODÓW ZJEDNOCZONYCH NA RZECZ DZIECI- UNICEF

Organizacja UNICEF z siedzibą w Warszawie dziękuje SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 37 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KATOWICACH za podjęte działania w roku 2020, szczególnie : - za włączenie się w uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka UNICEF w dniu 20listopada 2020roku, - przybliżenie uczniom znaczenia praw i obowiązków dzieci, -zaangażowanie społeczności szkolnej( szczególnie członków Szkolnego Klubu Wolontariatu) w akcje pomocowa na rzecz dzieci w Jemenie.

Dyplom (potwierdzenie) w załączeniu.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcje serdecznie dziękujemy!!!

Koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariatu

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2021-01-18 14:17 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-01-18 14:17 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-01-18 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek