Mamy Niepodległą!

To hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom Święta Niepodległości w naszej szkole. Towarzyszyła im również radość – ten sposób świętowania zaproponowała klasa 5b wraz z wychowawczynią Agnieszką Sochacką i polonistką Małgorzatą Szulc.

Piątoklasiści przygotowali nie tylko wyjątkowe przedstawienie, ale zadbali również o to, by wszystkim uczniom udzieliła się świąteczna atmosfera – każdy mógł napisać życzenia lub narysować coś dla Polski, namalować na swojej twarzy barwy narodowe oraz zabrać do domu biało-czerwone balony.

Jak powiedziała Antonina Reporterówna, jedna z bohaterek czwartkowego przedstawienia: „Pozostaje mieć nadzieję, że radość z bycia Polakiem będzie towarzyszyła wszystkim nie tylko od święta”.

Data wytworzenia: 2016-11-16 23:08 Autor: M. Szulc Data publikacji: 2016-11-16 23:08 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: