Rodzinny Świąteczny turniej siatkówki

20 grudnia odbył się w naszej szkole Rodzinny Świąteczny turniej siatkówki.  Do rywalizacji przystąpiło  11 „dwójek”.  W parze z dziećmi mogli zagrać zarówno rodzice, jak i rodzeństwo. Walka była niezwykle zacięta, a wiele meczy stało na wysokim poziomie.  Spośród uczniów naszej szkoły najlepsza okazała się „ dwójka” Teresa Małecka z siostrą Marysią. Kolejne miejsca zajęli:  Bartek Tokarek z tatą, Partyk Dawczak z bratem Pawłem,  Tobiasz Didkowski z tatą, Julka Wicherek-Drost z tatą oraz Hania i Daniel Bąk.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz dobrą zabawę.

Data wytworzenia: 2019-12-30 20:12 Autor: D.Minkina-Konc Data publikacji: 2019-12-30 20:12 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-30 Osoba modyfikująca: