Pasowanie na "Świetlika"

W czwartek 24.11. w świetlicy szkolnej miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie…

Uczniowie klas pierwszych przeszli „świetlicowy chrzest bojowy” i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w szeregi społeczności świetlicowej. Można nawet śmiało powiedzieć, że awansowali do stopnia „świetlika”J Zanim jednak tak się stało, nasze kochane pierwszaki musiały przejść przez szereg trudnych zadań… była więc próba „sprawności”, „dotyku – zgadnij co to jest?”, „smaku”, oraz „wiedzy”. Na sam koniec uczestnicy pasowania złożyli uroczyste ślubowanie, akceptując tym samym zasady i regulamin panujący w świetlicy szkolnej. Wszyscy uczniowie pod tekstem ślubowania złożyli swoje podpisy – odciski palców!!

Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszaki otrzymały „świetlikowe medale” oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy!!!!

ps. Pierwszaki miejcie się na baczności!! Wasze odciski palców zostały zabezpieczoneJ

Data wytworzenia: 2016-11-27 21:28 Autor: A. Pohl Data publikacji: 2016-11-27 21:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: