Miejska Dżungla - akcja parkingowa

W sobotę, dn.2.12.17r. uczniowie kl. VII b uczestniczyli w tzw. akcji parkingowej, w ramach realizacji programu profilaktycznego "Miejska Dżungla". Akcje te są prowadzone od wielu lat....szczęśliwie zawsze z naszym udziałem.
Tym razem, podobnie jak w latach poprzednich pełniliśmy - pod opieką p. Małgorzaty Dubiel- dyżur na parkingu D.H Lidl - gdzie przez ponad 2 godziny rozdawaliśmy klientom ulotki informacyjne, naklejki na szyby oraz udzielaliśmy informacji dot. akcji i znaczenienie zajmowania miejsc parkingowych osobom niepełnosprawnym.Atmosfera naszych działań była gorąca, choć warunki pogodowe raczej mroźne. Daliśmy sobie z tym jednak radę, ogrzewając się herbatką w pobliskim McDonald's...
Polecamy wszystkim, wszelkie działania....z "dobrego serca", gdyż przynoszą one pożytek nie tylko innym ale i nam samym !!!!

Data wytworzenia: 2017-12-07 15:52 Autor: M.Dubiel Data publikacji: 2017-12-07 15:52 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: