Kosmiczna podróż

20 lutego 2018 r. w naszej szkole stanęła w sali gimnastycznej wielka kopuła -  Planetarium Orbitek.Z ciekawością wchodziliśmy do środka, ciekawi podróży kosmicznej, która na nas tam czekała.Gdy już w końcu tam znaleźliśmy się, odliczyliśmy start, klaskaliśmy w dłonie, aby dodać sił rakiecie, by już w końcu wystartowała i …..znaleźliśmy się w przestrzeni kosmicznej, w głębi wszechświata. Odwiedziliśmy wszystkie planety układu słonecznego wraz z ich księżycami. Uczestniczyliśmy w pierwszym lądowaniu na księżycu wraz z Neil Armstrongiem i Edwin Buzz Aldrinem, członkami załogi misji Apollo 11. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego historycznego wydarzenia. Niestety musieliśmy wrócić na ziemię i opuścić statek kosmiczny.Wszyscy chcielibyśmy jeszcze kiedyś wybrać się w taką podróż.

Uczniowie klas I - III

Data wytworzenia: 2018-02-24 13:59 Autor: A.Jasińska Data publikacji: 2018-02-24 13:59 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: