Kobierzec Kwiatami Usłany

W dniu 22 kwietnia, w piątek odbyły się kolejne zajęcia plastyczne z elementami ARTETERAPII. Uczniowie wytypowani z poszczególnych klas wykonywali wspólnie zadanie plastyczne przy dzwiękach muzyki. Efektem dwugodzinnych zajęć są, zaprezentowane w szkole prace na temat łąki z wieloma aspektami wiosennej przyrody, a także pięknie udekorowane doniczki z zasadzoną cebulką kwiatową. Na koniec zajęć, w klimacie ogólnej radości dzieci tworzyły rymowanki do słów związanych z wiosną. Zajęcia ARTETERAPII bardzo się dzieciom podobały i na koniec obiecały, że będą dbały o swoją roślinkę, żeby do końca roku wyrosły piękne kwiaty w naszej szkole.
Następne zajęcia w maju- zapraszamy na słoneczną stronę tęczy- Teresa Kubacka, Małgorzata Dubiel

Data wytworzenia: 2016-04-26 22:33 Autor: T. Kubacka Data publikacji: 2016-04-26 22:33 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: