Ach, ten cudowny Kalejdoskop Śląski !!!

Nikt z organizatorów zapewne nie spodziewał się tylu odwiedzających Naszą Szkołę w dniu, w którym odbył się Kalejdoskop Śląski. Zainteresowanie było ogromne. Goście podczas gry edukacyjnej mogli posmakować Śląska – dosłownie i w przenośni. Występy orkiestry, zespołu tanecznego „Karolinki”, kiosk multimedialny, zgadywanka „Dźwięki Śląska”, loteria i kawiarenka dopełniły  magiczną wędrówkę po wyjątkowych komnatach: kulinarnej, etnograficznej, lingwistycznej, muzycznej, historycznej, francuskiej i dziedzictwa przemysłowego. W tym dniu można było naprawdę dotknąć naszego wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju,  regionu. Pełna fotorelacja niebawem.

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2019-12-01 12:57 Autor: A.Garbaciuk Data publikacji: 2019-12-01 12:57 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-01 Osoba modyfikująca: