DZIEŃ Z POSTACI Z BAJEK

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.

W tym dniu zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy oraz zachęcamy nie tylko uczniów, ale także nauczycieli do przebrania się za swoją ulubioną postać z bajki . Dnia 5 listopada zostanie także rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. : “Ja jako bohater bajkowy” Przewidziane są różne atrakcje oraz niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy

Nauczyciele – wychowawcy w szkolnej świetlicy

Data wytworzenia: 2020-11-02 13:21 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-11-02 13:21 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-02 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek