„Dzień Tumbo” – relacja

Dnia 21 listopada 2019 r. odbył się w naszej szkole „Dzień Tumbo”. Była to akcja mająca na celu pomoc fundacji hospicyjnej i wsparcie dzieci po stracie swoich bliskich. Uczniowie z klasy 8c (wolontariusze) wraz z wychowawczynią zorganizowali kiermasz. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu jak i wolne datki pozwoliły uzyskać łączną kwotę 809,36zł, która została przekazana Hospicjum św. Franciszka w Katowicach. Fundacja hospicyjna bardzo serdecznie dziękuje za okazane dobro i serce. Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękują Szanownym Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły a także uczniom, szczególnie z klasy 8c, za włączenie się w tę inicjatywę i pomoc przy organizacji, a także wsparcie finansowe. Ponadto w klasie 8c i 8e przeprowadzone zostały lekcje na temat żałoby po stracie bliskich.

Data wytworzenia: 2019-11-25 09:08 Autor: D.Meus Data publikacji: 2019-11-25 09:08 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-25 Osoba modyfikująca: